"Kiedy zmieniasz sposób patrzenia na rzeczy, rzeczy, na które patrzysz zmieniają się"

Wayne Dyer

Konsultacje / Psychoterapia

Psychoterapia dla dorosłych

Nasze życie przyspiesza do prędkości, w której nie jesteśmy w stanie stabilnie funkcjonować. Symptomy mogą przekształcić się w zaburzenia lękowe, depresyjne lub somatyzacyjne.
Psychoterapia dla doroslych

Poradnia dla Dzieci i Młodzieży

Młodzież poddawana jest ciągłej presji. Może to blokować jej naturalny rozwój, w którym powinno znaleźć się miejsce na wrażliwość, empatię, bliskość i miłość. (kliknij w zdjęcie)

Psycholog Sportu

Asystent trenera

Zarządzanie stresem, lękiem, motywacją, koncentracją, stanami optymalnego pobudzenia, budowanie pewności siebie jest dopełnieniem przygotowania zawodnika.
Asystent trenera

Sportowcy w kryzysie

Wyczynowy sport jest obciążony olbrzymim wysiłkiem, nie tylko fizycznym ale również psychicznym. Brak kontroli mentalnej może zaprzepaścić lata ciężkiej pracy.
Sportowcy w kryzysie

Po prostu zadzwoń!

+48 601 933 410

Warsztaty / Szkolenia

Już wkrótce...

Mind Media System

Limina Mind Media System

Wykorzystując impulsy światła i dźwięku o określonych częstotliwościach, Limina Mind Media System stymuluje aktywność umysłową użytkownika, prowadząc go poprzez pożądane stany świadomości. Wykorzystaj nasz system, aby zarządzać stresem, poprawić koncentrację, medytować, relaksować się, przełamywać niepożądane stany a także cieszyć się wizualnymi doznaniami.
Poznaj Limina Mind Media
Mind Media System

Kilka słów o mnie

Wojciech Urban Psycholog i Psychoterapeuta Wrocław

Wojciech Urban

Certyfikowany Psychoterapeuta (ECP)
Psycholog kliniczny (w trakcie specjalizacji)
Prowadzę praktykę w obszarze konsultacji psychologicznych i psychoterapii. W swojej pracy łączę nurt psychoterapii pozytywnej, metody pracy z zakresu terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach z wiedzą z zakresu psychologii klinicznej i psychologii sportu. Pracuję na dwóch poziomach. Z jednej strony koncentruję się na celach klienta „tu i teraz”, z drugiej zaś na zrozumieniu istoty jego problemów, konfliktów i pierwotnych potrzeb.

Jestem certyfikowanym psychoterapeutą Positive and Transcultural Psychotherapy (WAPP Wiesbaden) z Europejskim Certyfikatem Psychoterapeuty (EAP European Association for Psychotherapy), psychologiem klinicznym w trakcie specjalizacji (SWPS Uniwersytet HumanistycznoSpołeczny) oraz psychologiem sportu (AWF Warszawa). Ukończyłem kurs zaawansowany Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (Solution focused brief therapy) oraz szkolenie NVC - Porozumienie bez Przemocy (Nonviolent Communication) w pracy terapeutycznej i wsparciowej. Należę do Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, The British Psychological Society oraz World Association for Positive and Transcultural Psychotherapy (WAPP).

Gdzie mnie znajdziesz?

PSYCHOLOGUS Wojciech Urban
Ul. Długa 28a
51-180 Psary (koło Wrocławia)
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram